Konkurs dla studentów | Ericsson Innovation Awards – stwórz zespół i wygraj 25 000 Euro!

Konkurs dla studentów | Ericsson Innovation Awards – stwórz zespół i wygraj 25 000 Euro!

Ericsson kładzie nacisk na innowacyjne technologie po to, by świat stał się lepszym miejscem. Dlatego wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ: Braku Głodu oraz Odpowiedzialnej Konsumpcji i Produkcji.

Również Ty możesz stać się częścią przełomowych rozwiązań ICT przy wsparciu ekspertów Ericsson w ramach organizowanego globalnego konkursu studenckiego Ericsson Innovation Awards.

Tegoroczny temat: „The Future of Food” dotyka wszystkich żyjących obecnie na Ziemi. Do roku 2050 przewiduje się, że liczba ludności na świecie osiągnie 9,6 mld. Z tego powodu zapewnienie, że światowa produkcja żywności zaspokoi rosnące potrzeby przy jednoczesnym zapewnieniu jej zrównoważonego charakteru będzie dużym wyzwaniem. Na szczęście w Ericsson jesteśmy świadomi jak nowoczesne technologie mogą mieć pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

Teraz czekamy na Twój ruch – czy Twoje pomysły są w stanie wyżywić świat?

Konkurs jest skierowany do wszystkich obecnych studentów z całego świata (zarówno studiów dziennych, jak i zaocznych oraz doktorantów). Wystarczy zarejestrować swój zespół składający się z 2 do 4 osób i przedstawić swój pomysł. Oprócz szansy na zdobycie światowego uznania, zwycięskie drużyny otrzymają:

– Pierwsza nagroda: 25 000 €

– Druga nagroda: 10 000 €

– Trzecia nagroda: 1 000 €

Wszyscy finaliści i półfinalistów otrzymają również szansę wsparcia ze strony ekspertów Ericsson podczas rozwijania swoich pomysłów.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie www.ericsson.com/innovationawards oraz na Facebooku.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 14 marca 2017 roku!

APLIKUJ! O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zróżnoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów.

Działamy w ponad 180 krajach i zatrudniamy przeszło 110 000 pracowników. Ericsson założony w 1876 roku, ma centralę w Sztokholmie. W 2016 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 222,8 mld SEK. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericssonpolska

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Kontakt dla mediów

Head of Marketing & Communications

Katarzyna Pąk