Log in
Your Local Ericsson site

Komunikaty prasowe

Ericsson rozszerza portfolio Usług Wsparcia

12 czerwca 2017, 09:43Kategorie: Technologia

Wprowadzenie analityki predykcyjnej i deep learning, systemowej kontroli zmian oprogramowania oraz szybkiego wykrywania i naprawiania błędów na poziomie sieci Automatyka, uczenie maszynowe i sztuczna inteligencja dają inżynierom wsparcia w Ericsson możliwość pracy przy operacjach klientów Umożliwienie operatorom osiągnięcia nowych poziomów stabilności i koncentracja na wprowadzeniu...

Zwiększona kontrola pacjentów nad opieką lekarską dzięki technologii 5G

08 czerwca 2017, 10:41Kategorie: Technologia

Według raportu ConsumerLab, pacjenci wierzą, że konsultacje internetowe zmniejszą palący problem związany z czasem oczekiwania na wizytę lekarską Konsumenci uzyskają większą kontrolę nad monitorowaniem stanu zdrowia dzięki noszonym na ciele urządzeniom, gdy technologia 5G zwiększy swoją niezawodność i bezpieczeństwo Podmioty w branży liczą na to, że większy internetowy dostęp...

Ericsson i Landmark zbudują inteligentną mikrosieć energetyczną opartą na Internecie rzeczy

26 maja 2017, 10:02Kategorie: Technologia

.Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) została wybrana przez wiodącą spółkę w branży nieruchomości i infrastruktury, Landmark Dividend LLC, sponsora Landmark Infrastructure Partners LP (NASDAQ: LMRK), do dostarczenia platformy komunikacyjnej Zero Site oraz infrastruktury komunikacyjnej w lokalizacjach w całej Ameryce Północnej. Ericsson dostarczy swoje rozwiązanie Zero Site oraz oprogramowanie chmury, rdzenia, dosyłu i Internetu rzeczy (IoT), realizując innowacyjne scenariusze użytkowe 4G, 5G i IoT w zarządzaniu przemysłową siecią energetyczną.

Zielona flaga nad torem w Indianapolis zwiastuje uruchomienie sieci 5G

24 maja 2017, 12:15Kategorie: Technologia

Dzień przed 101. edycją wyścigu Indianapolis 500 Verizon i Ericsson testują technologię 5G która działa w jednym z domów położonych tuż obok toru Indianapolis Motor Speedway.

Ericsson przygotowuje sieć Hi3G do uruchomienia usługi 5G w Skandynawii

24 maja 2017, 10:52Kategorie: Technologia

Firma Ericsson zdecydowała się na współpracę z operatorem Hi3G (3 Scandinavia) i modernizuje jego sieć komórkową, rozszerzając zasięg 4G za pomocą rozwiązania Ericsson Radio System. Prace te są częścią przygotowań do uruchomienia usługi 5G.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi