Log in
Your Local Ericsson site

Komunikaty prasowe

Ericsson zmienia telewizję podczas targów NAB Show 2017

28 kwietnia 2017, 15:46Kategorie: Technologia

Ericsson odsłonił swe najnowsze innowacje i produkty podczas NAB Show 2017 w Las Vegas w stanie Nevada, prezentując swoje unikatowe możliwości oraz kompletne portfolio produktów właścicielom treści, nadawcom i dostawcom usług telewizyjnych.

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2017 roku.

25 kwietnia 2017, 09:11Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Sprzedaż spadła o 11% rdr. Sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 16% rdr, głównie z powodu mniejszych przychodów związanych z IPR, które wyniosły 2 mld SEK (3,8).

Ericsson rozwija centrum R&D w Łodzi

30 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson przedstawił plany rozwoju R&D Center w Łodzi. Inżynierowie będą odpowiedzialni za rozwój kolejnych produktów teleinformatycznych Ericsson wykorzystywanych na całym świecie. ...

IT for SHE

06 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson znalazł się w grupie firm biorących udział w innowacyjnym programie IT for SHE, który ma na celu zachęcenie kobiet do kariery w sektorze technologicznym. IT for SHE jest kontynuacją wspólnych działań z Fundacją Perspektywy w 2016 roku, gdy Ericsson uczestniczył w programie Boot Campu – największego obozu informatycznego dla studentek w Europie. ...

Konkurs dla studentów | Ericsson Innovation Awards – stwórz zespół i wygraj 25 000 Euro!

03 marca 2017, 16:43Kategorie: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson kładzie nacisk na innowacyjne technologie po to, by świat stał się lepszym miejscem. Dlatego wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ: Braku Głodu oraz Odpowiedzialnej Konsumpcji i Produkcji.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi