Log in
Your Local Ericsson site

Komunikaty prasowe

Zwiększona kontrola pacjentów nad opieką lekarską dzięki technologii 5G

08 czerwca 2017, 10:41Kategorie: Technologia

Według raportu ConsumerLab, pacjenci wierzą, że konsultacje internetowe zmniejszą palący problem związany z czasem oczekiwania na wizytę lekarską Konsumenci uzyskają większą kontrolę nad monitorowaniem stanu zdrowia dzięki noszonym na ciele urządzeniom, gdy technologia 5G zwiększy swoją niezawodność i bezpieczeństwo Podmioty w branży liczą na to, że większy internetowy dostęp...

Ericsson i Landmark zbudują inteligentną mikrosieć energetyczną opartą na Internecie rzeczy

26 maja 2017, 10:02Kategorie: Technologia

.Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) została wybrana przez wiodącą spółkę w branży nieruchomości i infrastruktury, Landmark Dividend LLC, sponsora Landmark Infrastructure Partners LP (NASDAQ: LMRK), do dostarczenia platformy komunikacyjnej Zero Site oraz infrastruktury komunikacyjnej w lokalizacjach w całej Ameryce Północnej. Ericsson dostarczy swoje rozwiązanie Zero Site oraz oprogramowanie chmury, rdzenia, dosyłu i Internetu rzeczy (IoT), realizując innowacyjne scenariusze użytkowe 4G, 5G i IoT w zarządzaniu przemysłową siecią energetyczną.

Zielona flaga nad torem w Indianapolis zwiastuje uruchomienie sieci 5G

24 maja 2017, 12:15Kategorie: Technologia

Dzień przed 101. edycją wyścigu Indianapolis 500 Verizon i Ericsson testują technologię 5G która działa w jednym z domów położonych tuż obok toru Indianapolis Motor Speedway.

Ericsson przygotowuje sieć Hi3G do uruchomienia usługi 5G w Skandynawii

24 maja 2017, 10:52Kategorie: Technologia

Firma Ericsson zdecydowała się na współpracę z operatorem Hi3G (3 Scandinavia) i modernizuje jego sieć komórkową, rozszerzając zasięg 4G za pomocą rozwiązania Ericsson Radio System. Prace te są częścią przygotowań do uruchomienia usługi 5G.

Ericsson przedstawia Dynamic Orchestration

22 maja 2017, 09:46Kategorie: Technologia

Ericsson (NASDAQ: ERIC) wprowadza Dynamic Orchestration, rozwiązanie wspierające szybkie wdrożenie i automatyzację usług w pętli zamkniętej w sieciach fizycznych i wirtualnych, umożliwiające realizację kolejnego etapu strategicznego rozwoju firm wiodących w dziedzinie usług transformacji informatycznej na rzecz swoich klientów.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi