Log in
Your Local Ericsson site

Mobility Report

Ponad pół miliarda subskrypcji 5G w 2022 roku: Ericsson Mobility Report

15 listopada 2016, 16:57Kategorie: Mobility Report, Technologia

Opublikowana dzisiaj najnowsza edycja Ericsson Mobility Report przewiduje, że w 2022 roku liczba subskrypcji 5G będzie wynosić 550 milionów. Ameryka Północna będzie liderem w przechodzeniu do sieci nowej generacji. W 2022 jedną czwartą wszystkich subskrypcji będą stanowić subskrypcje 5G.

Kto skorzysta na Internecie Rzeczy? Ericsson Mobility Report

06 czerwca 2016, 12:47Kategorie: Mobility Report, Technologia

W 2018 roku ilość urządzeń należących do kategorii Internetu Rzeczy (IoT) będzie większa od liczby telefonów komórkowych. Najwięcej nowych urządzeń IoT w latach 2015-2021 pojawi się w Europie Zachodniej, głównie dzięki inteligentnym licznikom energii i samochodom podłączonym do internetu.

Internet Rzeczy prześcignie telefony komórkowe już w 2018 roku: Ericsson Mobility Report

01 czerwca 2016, 08:31Kategorie: Mobility Report, Technologia

Opublikowany dzisiaj najnowszy Ericsson Mobility Report przewiduje, że liczba urządzeń IoT (Internet Rzeczy) może przewyższyć liczbę telefonów komórkowych, w 2018 roku będzie to największa kategoria urządzeń podłączonych do internetu.

Konsumenci oczekują od operatorów doświadczeń typu „one-click”

25 maja 2016, 13:56Kategorie: Mobility Report, Technologia

Operatorzy stale pozostają w tyle za najlepszymi w swojej klasie markami w kontekście tworzenia cyfrowych doświadczeń użytkowników oraz ogólnego zadowolenia z marki. Doświadczenie typu „one-click”, doskonała obsługa klienta i proaktywność należą do najważniejszych pięciu wskaźników zadowolenia klientów z marki.

Opóźnienia w przesyłaniu strumieniowym uciążliwe dla użytkowników smartfonów: Ericsson Mobility Report

23 lutego 2016, 15:21Kategorie: Mobility Report

Najnowsza edycja Ericsson Mobility Report wydana z okazji Mobile World Congress, Ericsson (NASDAQ: ERIC) ujawnia wpływ różnych poziomów wydajności sieciowej na użytkowników telefonów i ich postrzeganie operatorów mobilnych i dostawców treści cyfrowych. ...

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi