Log in
Your Local Ericsson site

Technologia

Przygotowania do 5G: Ericsson i Intel otwierają Hyperscale Lab w Gdańsku

24 lutego 2017, 11:36Kategorie: Technologia

Ericsson rozszerza współpracę z firmą Intel, tworząc Hyperscale Customer Experience Lab w Gdańsku. Laboratorium Customer Experience to wspólny ekosystem służący do wprowadzania na rynek nowych rozwiązań i umożliwiający współpracę techniczną, rozwój ekosystemu i onboarding klientów. ...

Ericsson i MTS uruchamiają Ericsson Radio System w celu zwiększenia przepustowości sieci w oczekiwaniu na 5G

22 lutego 2017, 15:56Kategorie: Technologia

Ericsson i rosyjski operator komórkowy MTS po raz pierwszy w historii swojej współpracy wprowadzają wielofunkcyjny system Ericsson Radio System nowej generacji.

Otwarcie Centrów Badań i Rozwoju Ericsson w Łodzi i Krakowie.

01 lutego 2017, 11:39Kategorie: Technologia

Centra R&D Ericsson w Łodzi i Krakowie staną się głównymi światowymi ośrodkami odpowiedzialnych za rozwój produktów firmy Ericsson. Polskie działy R&D pracują nad rozwojem oprogramowania będącego sercem wiodącego na rynku Ericsson Radio System, obsługującego każdego dnia nawet do 40% połączeń komórkowych na całym świecie.

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres strategicznej współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi

12 stycznia 2017, 16:27Kategorie: Technologia

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres swojej współpracy strategicznej o nowe rozwiązania Wi-Fi, znane jako sieci EWN (Evolved Wi-Fi Networks). Sieci EWN łączą technologię dostępu do 3GPP firmy Ericsson oraz sieci i aplikacje bazowe z portfela produktów Wi-Fi firmy Cisco, tworząc niezawodne rozwiązania Wi-Fi o najwyższej wydajności dla odbiorców usług mobilnych i stacjonarnych Ericsson, a także klientów z innych sektorów rynkowych.

Ericsson na targach CES 2017: zmiany jakie technologia 5G wprowadzi do naszego życia i pracy

05 stycznia 2017, 12:59Kategorie: Technologia

Ericsson połączy ze sobą temat najnowszych osiągnięć technologicznych oraz ich zależność od infrastruktury, w trakcie największych targów elektroniki konsumenckiej, CES 2017, odbywających się w Las Vegas, w dniach 5-8 stycznia 2017. Obecność firmy na targach odbywa się pod hasłem „Making 5G a Reality". Ericsson pokaże uczestnikom targów, jak współpracują ze sobą sieci, media i technologie IT, ułatwiając nasze codzienne życie i pracę.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi