Log in
Your Local Ericsson site

Technologia

Ericsson rozwija centrum R&D w Łodzi

30 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson przedstawił plany rozwoju R&D Center w Łodzi. Inżynierowie będą odpowiedzialni za rozwój kolejnych produktów teleinformatycznych Ericsson wykorzystywanych na całym świecie. ...

IT for SHE

06 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson znalazł się w grupie firm biorących udział w innowacyjnym programie IT for SHE, który ma na celu zachęcenie kobiet do kariery w sektorze technologicznym. IT for SHE jest kontynuacją wspólnych działań z Fundacją Perspektywy w 2016 roku, gdy Ericsson uczestniczył w programie Boot Campu – największego obozu informatycznego dla studentek w Europie. ...

China Unicom uruchamia Ericsson Radio Dot System w 500 budynkach w Pekinie

02 marca 2017, 15:54Kategorie: Technologia

W celu poprawy łączności mobilnej wewnątrz budynków w Pekinie, mieście liczącym ponad 21 milionów mieszkańców, firmy Ericsson i China Unicom wdrożyły Radio Dot System w 500 budynkach w okresie trzech miesięcy. Abonenci China Unicom mogą teraz korzystać z nieprzerwanie dostępnych usług 4G we wszystkich 500 budynkach, łącznie z wieżowcami i centrami handlowymi. Jest to aktualnie największa liczba budynków w jednym mieście w których zamontowano Radio Dot System.

Ericsson zwiększa możliwości transportu dzięki Connected Vehicle Marketplace

02 marca 2017, 15:44Kategorie: Technologia

Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) uruchomiła przełomowe rozwiązanie Connected Vehicle Marketplace, które ułatwi proces budowy ekosystemów usług cyfrowych dla pojazdów połączonych z internetem. Producenci oryginalnego wyposażenia (OEM), partnerzy i entuzjaści motoryzacji będą mogli włączyć się w proces rozwoju innowacyjnych i produktywnych rozwiązań w przemyśle motoryzacyjnym.

Pierwsze wyniki inicjatywy„Towards 5G”. Do Ericsson, PSA i Orange dołącza Qualcomm

01 marca 2017, 14:06Kategorie: Technologia

Wstępna faza testów pokazała możliwości jakie niesie rozwój Cellular V2X (C-V2X) w kierunku 5G. Opierały się one na dwóch scenariuszach, wykorzystywanych do analizy zachowania połączonych ze sobą samochodów. Pierwszy wykorzystuje możliwość obserwacji otoczenia poprzez inne fizyczne obiekty, drugi informowania kierowcy o zbliżającym się pojeździe uprzywilejowanym w czasie rzeczywistym.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi