Log in
Your Local Ericsson site

Informacje finansowe, kontrakty

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za pierwszy kwartał 2017 roku.

25 kwietnia 2017, 09:11Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Sprzedaż spadła o 11% rdr. Sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadła o 16% rdr, głównie z powodu mniejszych przychodów związanych z IPR, które wyniosły 2 mld SEK (3,8).

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2016

26 stycznia 2017, 08:45Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Sprzedaż spadła o 11% rdr., głównie z powodu mniejszych przychodów związanych z IPR. Pomimo wzrostów w obszarze Networks, rynek bazowy pozostaje w słabej kondycji.

Börje Ekholm nowym Prezesem i Dyrektorem Generalnym (CEO) firmy Ericsson

01 listopada 2016, 10:46Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty, Technologia

W dniu 26 października Ericsson ogłosił, że decyzją Rady Dyrektorów, stanowisko Prezesa i Dyrektora Generalnego (CEO) przedsiębiorstwa od dnia 16 stycznia 2017 roku obejmie Börje Ekholm. Przewodniczący Rady Leif Johansson powiedział: ”Bardzo się cieszę, mogąc ogłosić mianowanie Börje Ekholm'a. ...

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za trzeci kwartał 2016

21 października 2016, 10:07Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Sprzedaż oraz sprzedaż dla porównywalnych jednostek i z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych spadły o 14% rdr., głównie z powodu słabszych wyników segmentu Networks (spadek o 19%). Negatywne trendy z pierwszej połowy 2016 roku nasiliły się. ...

Hans Vestberg – prezes Ericsson ustępuje ze stanowiska. Rozpoczęto proces rekrutacji nowego prezesa.

25 lipca 2016, 16:08Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Hans Vestberg ustępuje ze stanowiska w trybie natychmiastowym, pozostając do dyspozycji firmy. Jan Frykhammar przejmuje obowiązki prezesa, do czasu wybrania nowego CEO (Chief Executive Officer). Carl Mellander zostaje wyznaczony do pełnienia obowiązków CFO (Chief Financial Officer).

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi