Log in
Your Local Ericsson site

Komunikaty prasowe

Ericsson rozwija centrum R&D w Łodzi

30 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson przedstawił plany rozwoju R&D Center w Łodzi. Inżynierowie będą odpowiedzialni za rozwój kolejnych produktów teleinformatycznych Ericsson wykorzystywanych na całym świecie. ...

IT for SHE

06 marca 2017, 10:34Kategorie: Technologia, Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson znalazł się w grupie firm biorących udział w innowacyjnym programie IT for SHE, który ma na celu zachęcenie kobiet do kariery w sektorze technologicznym. IT for SHE jest kontynuacją wspólnych działań z Fundacją Perspektywy w 2016 roku, gdy Ericsson uczestniczył w programie Boot Campu – największego obozu informatycznego dla studentek w Europie. ...

Konkurs dla studentów | Ericsson Innovation Awards – stwórz zespół i wygraj 25 000 Euro!

03 marca 2017, 16:43Kategorie: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Ericsson kładzie nacisk na innowacyjne technologie po to, by świat stał się lepszym miejscem. Dlatego wspiera realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ: Braku Głodu oraz Odpowiedzialnej Konsumpcji i Produkcji.

China Unicom uruchamia Ericsson Radio Dot System w 500 budynkach w Pekinie

02 marca 2017, 15:54Kategorie: Technologia

W celu poprawy łączności mobilnej wewnątrz budynków w Pekinie, mieście liczącym ponad 21 milionów mieszkańców, firmy Ericsson i China Unicom wdrożyły Radio Dot System w 500 budynkach w okresie trzech miesięcy. Abonenci China Unicom mogą teraz korzystać z nieprzerwanie dostępnych usług 4G we wszystkich 500 budynkach, łącznie z wieżowcami i centrami handlowymi. Jest to aktualnie największa liczba budynków w jednym mieście w których zamontowano Radio Dot System.

Ericsson zwiększa możliwości transportu dzięki Connected Vehicle Marketplace

02 marca 2017, 15:44Kategorie: Technologia

Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) uruchomiła przełomowe rozwiązanie Connected Vehicle Marketplace, które ułatwi proces budowy ekosystemów usług cyfrowych dla pojazdów połączonych z internetem. Producenci oryginalnego wyposażenia (OEM), partnerzy i entuzjaści motoryzacji będą mogli włączyć się w proces rozwoju innowacyjnych i produktywnych rozwiązań w przemyśle motoryzacyjnym.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi