Log in
Your Local Ericsson site

Współpraca Ericsson, China Mobile Jiangsui i AstraZeneca w obszarze Smart Healthcare

04 maja 2017, 10:43Kategorie:Technologia Inne formaty notatki:

Wuxi New District, China Mobile Group Jiangsu Co. Ltd., Ericsson i AstraZeneca podpisały protokół ustaleń dotyczący współpracy w zakresie Internetu Rzeczy dla opieki zdrowotnej.

Mając wsparcie Ericsson, AstraZeneca połączy sprzęt służby zdrowia wprowadzając nowoczesną technologię wąskopasmowego Internetu Rzeczy (NB-IoT), aby dostarczyć kompleksowe atestowanie i integrowanie. Ericsson połączy siły z China Mobile prowincji Jiangsu testując nowe zastosowania przy użyciu najnowszych technologii komórkowego IoT, takich jak NB-IoT oraz zapewni system zarządzania terminalem sieciowym, aby wesprzeć nadzór i zarządzanie sprzętem w czasie rzeczywistym.

Leif Johansson powiedział: "Strategiczne partnerstwo pokazuje, w jaki sposób rząd i przedsiębiorstwa mogą współpracować, by stworzyć innowacyjny ekosystem dla chińskiej służby zdrowia. Przewidujemy, że AstraZeneca i Ericsson odegrają jeszcze ważniejsze role w promowaniu rozwoju Internetu Rzeczy dla służby zdrowia w Chinach."

Pełna wersja wiadomości

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Działamy w ponad 180 krajach i zatrudniamy przeszło 110 000 pracowników. Ericsson założony w 1876 roku, ma centralę w Sztokholmie. W 2016 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 222,8 mld SEK. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericssonpolska

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska