Log in
Your Local Ericsson site

Ericsson na targach CES 2017: zmiany jakie technologia 5G wprowadzi do naszego życia i pracy

05 stycznia 2017, 12:59Kategorie:Technologia Inne formaty notatki:

  • Ericsson pokazuje, jak technologia 5G będzie wspierać wydajność przemysłu, inteligentne miasta przyszłości oraz nowe sposoby w korzystaniu z rozrywki
  • Uczestnicy targów doświadczą, w jaki sposób środowisko 5G umożliwi stosowanie innowacji w nowych przypadkach zastosowania technologii, oraz w modelach biznesowych wykorzystujących 5G - wszystko to na stoisku Ericsson w Las Vegas Convention Center w trakcie targów CES.
  • Wpływ technologii 5G na kluczowe gałęzie przemysłu to temat spotkania SuperSession z udziałem Ulfa Ewaldssona (Chief Strategy, Technology Officer, Ericsson) oraz partnerów z firm SK Telecom i BMW.

Ericsson połączy ze sobą temat najnowszych osiągnięć technologicznych oraz ich zależność od infrastruktury, w trakcie największych targów elektroniki konsumenckiej, CES 2017, odbywających się w Las Vegas, w dniach 5-8 stycznia 2017. Obecność firmy na targach odbywa się pod hasłem „Making 5G a Reality". Ericsson pokaże uczestnikom targów, jak współpracują ze sobą sieci, media i technologie IT, ułatwiając nasze codzienne życie i pracę.

Ulf Ewaldsson, Chief Strategy and Technology Officer, Ericsson, powiedział: "Innowację mierzy się tym, jak wiele osób może ją dzielić, wykorzystywać i doświadczać. Dzięki naszej długiej i bogatej historii w dziedzinie łączenia ludzi, doskonale znamy działania na styku innowacji i doświadczeń. CES to zawsze doskonałe miejsce do prezentacji innowacji, dlatego jesteśmy podekscytowani możliwością podzielenia się najnowszą technologią w dziedzinie łączności, 5G, razem z partnerami i klientami.”

Na terenie swojego stoiska (#10939 w dziale Tech East), firma Ericsson przedstawi ponad 30 pokazów nowych i rozwijających się technologii oraz możliwości dzisiejszych sieci i platform. Uczestnicy targów CES będą mogli cieszyć się interaktywnym sportem korzystając z wysokiej jakości obrazu wideo z wnętrza samochodu, rzeczywistości wirtualnej (VR) i rzeczywistości rozszerzonej (AR). Dostępne będą również przykłady inteligentnych miast, pojazdów, zautomatyzowanej produkcji i przełomowych rozwiązań w obszarze TV / Media.

Obecni na miejscu eksperci pokażą, jak najważniejsze aspekty naszego życia, takie jak lokalizacja, środowisko, bezpieczeństwo, zatrudnienie i personalizacja mogą ulegać zmianom dzięki wykorzystaniu potężnych sieci, innowacyjnych rozwiązaniach IT i mediowych. Partnerzy, tacy jak firmy Intel, Qualcomm i Volvo przedstawią innowacyjne rozwiązania współtworzone wraz z firmą Ericsson.

Ericsson przedstawi najnowsze możliwości technologii 5G które zostaną wkrótce wprowadzone przez operatorów, takie jak większa przepustowość, mniejsze opóźnienia, niższe zapotrzebowanie na energię, znacznie lepsze bezpieczeństwo, współdzielenie sieci i rozwiązania komórkowe dla technologii Massive IoT (Internet Rzeczy).

Ericsson wykorzysta własną technologię transmisji i doświadczenie aby przekazywać na żywo wywiady z „Ericsson Skybox” osobom które wolą pozostać w domu, będąc jednocześnie na bieżąco z najnowszymi rozmowami prowadzonymi na terenie targów.

Poza wystąpieniami Ulfa Ewaldssona i Aruna Bansala (Head of Business Unit Network Products), Ericsson przedstawi również swój coroczny raport, “ Ten Hot Consumer Trends for 2017”.

“Jedyny sposób w jaki możemy zaprezentować 5G światu to pokazanie przykładów poszerzających nasze zrozumienie możliwości technologii 5G oraz prezentacja realnej wartości tej technologii dla naszych partnerów i klientów,” powiedział Ewaldsson.

Spotkajcie firmę Ericsson i jej ekspertów na terenie przestrzeni wystawowej mierzącej 650 metrów kwadratowych na stoisku #10939 w dziale Tech East, hali Central Hall w Las Vegas Convention Center.

ERICSSON NA TARGACH CES 2017 W LICZBACH

  • 650 metrów kwadratowych przestrzeni wystawowej
  • Ponad 30 pokazów
  • 8 stref
  • Ponad 7 partnerów
  • 6 przykładów zastosowań technologii 5G
  • 2 pojazdy w przestrzeni wystawowej
  • 1 skybox internetowy

O firmie Ericsson

Ericsson, największy na świecie dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych, oferuje społeczeństwu sieciowemu efektywne rozwiązania działające w czasie rzeczywistym, które pozwalają nam wszystkim swobodniej studiować, pracować i żyć w zrównoważonych społecznościach na całym świecie.

Nasza oferta obejmuje usługi, oprogramowanie i infrastrukturę teleinformatyczną dla operatorów telekomunikacyjnych i firm z innych branż. Obecnie ponad 40 procent światowego ruchu mobilnego przechodzi przez sieci firmy Ericsson. Obsługujemy sieci klientów, z których korzysta ponad 2,5 miliarda abonentów. Działamy w ponad 180 krajach i zatrudniamy 110 000 pracowników.

Ericsson założony w 1876 roku, ma centralę w Sztokholmie. W 2015 roku firma osiągnęła sprzedaż netto w wysokości 227,8 mld SEK. Firma Ericsson jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Sztokholmie i NASDAQ w Nowym Jorku.

Zapraszamy na:

www.twitter.com/ericssonpolska

www.youtube.com/ericssonpolska

www.facebook.com/ericssonpolska

Tagi komunikatu: ces