Log in
Your Local Ericsson site

Komunikaty prasowe

Przygotowania do 5G: Ericsson i Intel otwierają Hyperscale Lab w Gdańsku

24 lutego 2017, 11:36Kategorie: Technologia

Ericsson rozszerza współpracę z firmą Intel, tworząc Hyperscale Customer Experience Lab w Gdańsku. Laboratorium Customer Experience to wspólny ekosystem służący do wprowadzania na rynek nowych rozwiązań i umożliwiający współpracę techniczną, rozwój ekosystemu i onboarding klientów. ...

Ericsson i MTS uruchamiają Ericsson Radio System w celu zwiększenia przepustowości sieci w oczekiwaniu na 5G

22 lutego 2017, 15:56Kategorie: Technologia

Ericsson i rosyjski operator komórkowy MTS po raz pierwszy w historii swojej współpracy wprowadzają wielofunkcyjny system Ericsson Radio System nowej generacji.

Otwarcie Centrów Badań i Rozwoju Ericsson w Łodzi i Krakowie.

01 lutego 2017, 11:39Kategorie: Technologia

Centra R&D Ericsson w Łodzi i Krakowie staną się głównymi światowymi ośrodkami odpowiedzialnych za rozwój produktów firmy Ericsson. Polskie działy R&D pracują nad rozwojem oprogramowania będącego sercem wiodącego na rynku Ericsson Radio System, obsługującego każdego dnia nawet do 40% połączeń komórkowych na całym świecie.

Ericsson przedstawia wyniki finansowe za czwarty kwartał i cały rok 2016

26 stycznia 2017, 08:45Kategorie: Informacje finansowe, kontrakty

Sprzedaż spadła o 11% rdr., głównie z powodu mniejszych przychodów związanych z IPR. Pomimo wzrostów w obszarze Networks, rynek bazowy pozostaje w słabej kondycji.

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres strategicznej współpracy o nowe rozwiązania Wi-Fi

12 stycznia 2017, 16:27Kategorie: Technologia

Ericsson i Cisco rozszerzają zakres swojej współpracy strategicznej o nowe rozwiązania Wi-Fi, znane jako sieci EWN (Evolved Wi-Fi Networks). Sieci EWN łączą technologię dostępu do 3GPP firmy Ericsson oraz sieci i aplikacje bazowe z portfela produktów Wi-Fi firmy Cisco, tworząc niezawodne rozwiązania Wi-Fi o najwyższej wydajności dla odbiorców usług mobilnych i stacjonarnych Ericsson, a także klientów z innych sektorów rynkowych.

Dla dziennikarzy

Wszystkie zasoby biura prasowego są dostępne tylko dla akredytowanych osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś użytkownikiem biura prasowego, prosimy o rejestrację.

Tagi